Produkční jednotka Lagardere No Limits slaví jeden úspěch za druhým. Koncert moderátorské hvězdy Evropy 2 se podařilo vyprodat během prvních tří dnů, a to téměř bez kampaně. Organizátoři tak pro velký zájem přidávají druhý termín. Koncerty se uskuteční 27. i 28. dubna v pražském Fóru Karlín a slibují velkolepou show plnou překvapení. Koncert Leoše Mareše tak může navštívit až šest tisíc fanoušků.

 První koncert, který je již vyprodaný, proběhne ve čtvrtek 27. dubna v prostorách pražského Fóra Karlín. V pátek 28. dubna se nově uskuteční druhý koncert, jehož předprodej startuje dnes.

„Přestože jsme čekali, že bude Leošův koncert úspěšný, zájem posluchačů překonal naše očekávání. A protože Evropa 2 je rádio, kterému na posluchačích fakt záleží, nechtěli jsme je zklamat. Dohodli jsme se s Leošem, že jeden koncert přidá,“ prozrazuje Michel Fleischmann, prezident společnosti Lagardere Active ČR, která koncert pořádá.

 

Akce se těší obrovské popularitě mezi fanoušky Leoše Mareše i samotného rádia. První koncert o kapacitě 3000 vstupenek byl vyprodaný za 3 dny. Prodej lístků na druhý koncert byl spuštěn ve čtvrtek 16. února. Obchodní partnery ale Lagardere Active ČR stále hledá. „Koncert u nás vznikl velmi spontánně, a proto teprve nyní dochází k představování nabídky u zadavatelů. Věříme, že je to skvělá příležitost spojit se s akcemi, které rozproudí emoce, a stát se jejich součástí nejen na místě, ale i v digitálu a rádiu,“ říká Pavel Renčín, ředitel marketingové komunikace Lagardere Active ČR.

Koncert Leoše Mareše partnerům nabízí nejen přesah do prime-time vysílání Ranní show Evropy 2, ale také na sociální sítě a web rádia, prezentaci v místě konání akce i propojení v rámci public relations. Koncem minulého týdne se na trhu objevily první nabídky pro generálního partnera a dva hlavní partnery.

Další aktivity Lagardere No Limits

Produkční jednotka Lagardere No Limits chystá ještě na březen koncert Modern Talking a následně další osvědčené eventy jako koncertní a diskotékovou roadshow Evropa 2 live tour, druhý ročník hudebního festivalu Paráda fest a řadu výjezdních konceptů s Frekvencí 1.

 

Další články